Konum olmadan Google benim işletmem hesabı açılır mı?

22-07-2021

Ahmet Arif Öz

Dijital Pazarlama

Konum olmadan Google benim işletmem hesabı açılır mı?

Konum olmadan Google benim işletmem hesabı açılır mı? Elbette Google Benim işletmemde herhangi bir fiziği bir mağazanız olmasa da işletme bilgileriniz Google de görünecek şekilde listeleyebilirsiniz. Konum olmadan Google benim işletmem hesabı açılır mı? Sorusunun cevabı herhangi bir fiziği mağazası bulunmayan internet üzerinde işlerini takip eden işletmeler tarafından yoğun olarak merak edilmektedir. Konum olmadan Google benim işletmem hesabı açılır mı? Eğer bir fiziği mağazanız mevcut değilse Google Benim İşletmem kayıt oluşturma aşamasında Google size sorduğu müşterilerinizin size ulaşabilmesi için mağaza veya ofisinizin konumunu eklemek ister misiniz? Sorusuna hayır seçeneğini tıklamanız yeterli olacaktır. İşletmelerin Konum olmadan Google benim işletmem hesabı açılır mı? Sorusunun cevabı evet, Google Benim İşletmem hesabı açabilirsiniz. Konum olmadan Google benim işletmem hesabı açılır mı? Peki konum olmadan açılan hesabınıza daha sonra konum eklemek veya silme işlemini nasıl yapabiliriz. Biz tüm sorularınıza cevap vermek için bu makalemizi sizinle paylaştık.

 

Konum Olmadan Google Benim İşletmem Hesabı Açılır Mı veya Google Haritalar İşletme Silme Nasıl Yapılır?

Konum olmadan Google benim işletmem hesabı açılır mı? Fiziki bir işletmesi olmayan kullanıcılar rahatlıkla Google Benim işletmem hesabı açabilir aynı zamanda mevcut hesabını da kolaylıkla silebilir. Ancak bu işlemi yapabilmesi için kullanıcının öncelikle Google Benim işletmem hesabında yönetici olması gerekir. Konum olmadan Google benim işletmem hesabı açılır mı? Makalemizde bahsettiğimiz gibi eğer işletme konumunuz yoksa ve ya adres değişikliği yaptıysanız tüm bunların düzenlemesini yapabilirsiniz. Konum olmadan Google benim işletmem hesabı açılır mı? Bir konum olmadan kendinize ait bir işletme hesabı açtıysanız ve bunu kapatmak istiyorsanız Google üzerinden işletmenizi aratarak harita bilgilerinize ulaşarak düzenleme tuşuna tıklamalısınız. Burada kaldır butonu çıkacak karşınıza tıkladığınızda bir form sayfası çıkacak bu formu doldurup tekrar gönderdiğinizde Google kapatma talebinizi iletmiş olacaksınız. Daha sonra Google formunuzu değerlendirip olumlu veya olumsuz olarak sizi mail yolu ile bilgilendirecektir. 

 

Mağazam Olmasa Bile Google Haritalar Hizmetini Kullanmalı mıyım?

Google haritalar firma ekleme işlemini yapmanız Arama optimizasyonu için önemli olmakla birlikte işletmenizin harita bilgisi olmadan da hesap oluşturabilirsiniz. Google benim işletmem hesabı açılır mı? Tabi bir Google Benim İşletmem hesabı açılabilirsiniz. Ancak konum özellikle mobil aramalarda işletmenizi daha üst sıralara çekmede önemli bir etken olmaktadır. Günümüzde yaşanan pandemi süreci ile de internet üzerinde birçok işletme kurulmuş ancak bunların çoğunun fiziki erişimi olmamaktadır. Google benim işletmem hesabı açılır mı? Evet açılabilir ancak unutulmamalıdır ki Google arama sonuçlarında harita bilgileri özellikle mobil kullanıcılarda önemli etki oluşturmaktadır. Google benim işletmem hesabı açılır mı? Makalemiz dışında sizlerle birkaç bilgi daha aktarmak isteriz.

Bunlardan ilki Google benim işletmem hesabı açılır mı? Evet açılır işletmenizin konumu olmasa dahi veya mevcut kendi web sayfanız olsa dahi bir Google Benim İşletmem hesabı açmanızda işletmeniz adına büyük yarar vardır. Çünkü Google sizi iki yönden içeriğinizi tarayacaktır. Google benim işletmem hesabı açılır mı? Makalemizde Google Benim İşletmem hesabı ile alakalı gelişmeler ve bilgilere yer vermeye çalıştık. Sizlerden gelen sorularınızı kısa süre içerisinde cevaplandırmak temel prensibimizdir. Bizlere sormak istediğiniz Google benim işletmem hesabı açılır mı? Gibi benzer sorularınızı yorumlar kısmına bırakabilirsiniz. Bizler bilgi sahibi olduğumuz her sorularınızı cevaplandırmaktan mutluluk duyarız.  Google benim işletmem hesabı açılır mı? Sorusuna yönelik makalemizi sizler için hazırladık umarım sizler için faydalı olmuştur.

Paylaş

Benzer Haberler

Teknoloji ve Dijital Pazarlama Alanlarında Yazdığımız Yazıları İnceleyebilirsiniz

Etiketler