Google Benim İşletmem Yönetimi

google benim isletmem

Adından da anlaşılacağı üzere Google Benim İşletmem, sahibi olduğunuz işletmenin Google’da tanıtımını ve yine Google üzerinden yönetimini yapabilmenizi sağlayan bir girişimdir.

Hizmet verdiğimiz sektörlerde işletme sahipleri olarak hepimiz, ihtiyaç sahiplerinin bizlere ulaşmasını isteriz. Google Benim İşletmem bunu yapabilmemizin en güzel yollarından biridir. İnsanlar, işletmenizi araştırdığında veya işletmenizin sunduğu hizmetler ya da ürünler ile ilgili terimleri aradıklarında; ziyaret etme, satın alma veya firma ile iletişime geçme faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri tüm bilgilere Google Benim İşletmem hesabınızdan kolayca ulaşabilirler.


Google Benim İşletmem’in Sunduğu Avantajlardan Bazıları

google benim isletmem avantajlar
  • İnsanların neleri arayıp size ulaştığını analiz edebilirsiniz ve rotanızı o yöne çevirebilirsiniz
  • Telefon numaranızı, çalışma saatlerinizi ve daha birçok işletme bilgilerinizi göstererek, insanların işletmeniz hakkında detaylı bilgilere sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.
  • Müşterilerinizin yol tarifi alarak işletmenize kolaylıkla ulaşmasına imkân tanıyabilirsiniz.
  • Şirketiniz ile ilgili etkinlikleri, yenilikleri ve kampanyaları yayınlayıp, hedef kitlenizi tüm bu aktivitelerden haberdar edebilirsiniz.
  • İşletmenizi tanıtmak için videolar, fotoğraflar ve daha fazlasını paylaşarak etkileşimi artırabilirsiniz.

Teknoloji ile her geçen gün daha da iç içe olduğumuzu düşünecek olursak, telefonda veya bilgisayarda Google’da bolca vakit geçiren herkesin müşteriniz olma potansiyelini düşünerek hareket etmelisiniz ve Google Benim İşletmem bu konuda paha biçilemez bir öneme sahip.


Google Benim İşletmem Hesabı Açmak Ücretli Mi?

Kesinlikle hayır! İşletmenizi Google Benim İşletmeme tamamen ücretsiz bir şekilde kaydedebilirsiniz ve Google’dan bu konuda dilediğiniz talepte bulunabilirsiniz. Üstelik tüm bu işleri yürütmenin tek yolu bilgisayarlar değil. İşlerinizi, Android veya iOS işletim sistemine sahip telefonlarınızdan Google Benim İşletmem uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirerek de takip edebilir ve düzenleyebilirsiniz.


UYARI !

google benim isletmem yönetimi

Google, servisleri ücretsiz kullanıma açıktır. Google Türkiye’den arıyoruz iddiası ile size ulaşan biri ile görüşmüşseniz, haritanız kapatılacaktır gibi beyanlarına kulak asmayınız. Sizden google adı altında para isteyen kişilerden uzak durun, google desteklerini ücretsiz bir şekilde sunar. Yapacağınız hesap açılışı veya değişikliği için bir durum söz konusu olsa bile Google, bunu ya direkt size ulaşarak ya da Google Benim İşletmem sitesi üzerinden irtibata geçerek yapacaktır.Developer Bilişim ile Google Benim İşletmem Avantajı

google benim isletmem

Developer Bilişim olarak, sizlerin haritalarda daha üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Eğer ki “Benim yeteri kadar işim var, ne yazık ki Google Benim İşletmem analizlerine, yönetimine ve güncel tutma çabasına ayıracak vaktim yok.” diyorsanız, bizimle iletişime geçerek gönül rahatlığıyla Google Benim İşletmem hesabı profesyonel yönetimi talebinde bulunabilirsiniz. Adana ve çevresinde Google Benim İşletmem Yönetimi Hizmetini uzman bir şekilde veren Developer Bilişim, bu konuda az sayıda firmalardan birisidir.

Google Benim İşletmem yönetimini bize devrettiğiniz takdirde Google Benim İşletmem’de edineceğiniz avantajlar için hizmet politikalarımızdan bazıları şunlardır:

  • SEO destekli çalışmalarımız ile Google Haritalar’da işletmenizi ilk ulaşılan firmalardan biri konumuna getirmek
  • Potansiyel müşteri konumundaki insanların tercihlerinin analizini yapmak ve işletmenizle iletişime geçmelerini sağlayacak stratejiler geliştirmek
  • İşletmenizde gerçekleşen etkileşimlerin günlük takibini yapmak ve analizlerimizi haftalık rapor şeklinde sizlere sunmak
  • Google Benim İşletmem hesabınızı periyodik paylaşımlar ile güncel tutmak
  • İşletmeniz ve kurumsallık ilkeleri bütünlüğünde hareket ederek, tüm paylaşımları hedef kitleye hitap edecek şekilde özenle hazırlamak ve sunmak

İşletmeniz ve Google Benim İşletmem bütünlüğü hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Developer Bilişim ile konumunuz zirve olsun.

Paylaş